HİZMETLERİMİZ

Hadımköy Hurdacılar Hurda Alımı

Hadımköy Hurdacılar Hurda Alımı

 

 

Hadımköy Hurdacılar Hurda Alımı

Geri dönüşüm konusunda ne kadar bilinçli olursak o derece temiz bir çevreye ve ekonomik olarak güçlü bir ülkeye sahip oluruz. Şimdilerde etrafta görmeye alışkın olduğumuz geri dönüşüm kutuları plastik, cam, kâğıt atıkları olarak ayrı ayrı kutulara koyulmaktalar. Hizmet verdiği bölgede günlük olarak atıkların toplanmasını yapmakta olan Hadımköy hurdacılar bunun yanı sıra sizlerden gelen talepler doğrultusunda vermiş olduğunuz adreslere gelerek hurda alım satımlarını gerçekleştirmektedir. Deneyimli ekibiyle birlikte hurdaları incelemekte olan firma sizlerin yanında hurdaları büyük bir özenle tartmaktadır. Tartılan hurdaların fiyatlarını da çıkararak alım işlemi sırasında ödemeleri gerçekleştirmektedir.                                                   

 

Kendi araçlarıyla nakliyeyi gerçekleştirmekte olan Hadımköy hurdacılar vermiş oldukları hizmetin ne derece önemli olduğunu farkında olarak çalışmalarına devam etmektedir. Tüm hurda çeşitlerine göre fiyatları belirlemekte olan firma piyasa uygun olarak fiyatlarını güncellemektedir. Hadımköy hurdacılar alım ve satım sırasında her iki tarafında aleyhine sonuçlar sunan çalışmalar gerçekleştirmektedir. Hizmet vermiş olduğu bölgede çok geniş bir alana ismini duyurmuş olan firma aynı zamanda kendine ait olan web sayfası ile çok daha geniş kitleye ulaşarak müşteri potansiyelini artırmış durumdadır. Vermiş olduğu kaliteli hizmete güvenen firmamız hurda alım ve satımı gerçekleştirecek olan kişilerin kendileriyle iletişime geçmeden ve sahip oldukları fiyatları öğrenmeden başka firmalarla çalışmamaları gerektiğini savunmaktadır.                                       

 

Eskimiş ve artık kullanılamayan tüm eşyaları geri kazandıran geri dönüşüm ekonomimize büyük gelir sağlamaktadır. Geleceğe yatırım yapmamızı sağlayan bu sistemin daha geniş alanlara yayılması adına hepimizin üstüne düşeni yapmamız gerekmektedir. Bu işte hizmet sunan firmalara yardımcı olabilmek adına işe çevremizden başlayarak plastik şişe, kâğıt atıkları, kablo, tüm demir ve bakır içeren eşyalarımızı atık kutularına ulaştırmalıyız. Sonrasında görevi firmalar alarak hurdaları tek tek ayırıp yeni eşyalarda kullanılacak hammadde olarak işleyeceklerdir. Firmamız Esenyurt Hurdacılar olarakta hizmet vermektedir.