HİZMETLERİMİZ

Sefaköy Hurdacılar

Sefaköy Hurdacılar

Kâğıt atıkları, plastik şişeler, eskimiş lastikler, kullanılamayan elektronik eşyalar, eskimiş iş makinaları gibi sayamadığımız tüm hurda çeşitleri bu işte uzman firmalar tarafından tek tek ayrılarak işlenmekteler.

 

 

Sefaköy Hurdacılar

Kâğıt atıkları, plastik şişeler, eskimiş lastikler, kullanılamayan elektronik eşyalar, eskimiş iş makinaları gibi sayamadığımız tüm hurda çeşitleri bu işte uzman firmalar tarafından tek tek ayrılarak işlenmekteler. Her birisi yeniden farklı alanlarda kullanılacak olan bu hurdaların alım ve satımlarını gerçekleştirmekte olan Sefaköy hurdacılar sektöre dâhil olduğu günden bugüne yapmış olduğu kaliteli hizmetlerle müşterilerinden tam not almaktadır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda hurdalarınızın alım ve satımlarını yerinde gerçekleştiren firma hurdalarınızı değerinde fiyatlarla alarak sizleri mağdur etmemektedir. Sahip olduğu hurda fiyatlarını her daim düzenleyerek yıllar içerisinde kazanmış olduğu güven duygusunu kaybetmemek adına çalışmalarına devam etmektedir.      

 

Hizmet sunduğu bölgede her daim ilk tercih olan Sefaköy hurdacılar geniş alana hizmet sunabilmek adına sahip olduğu web sayfası sayesinde ülkenin her yerinden kendisine ulaşılmasını sağlamaktadır. Yapmış olduğu kaliteli hizmeti ve iletişim bilgilerini web sayfası üzerinden yayınlamakta olan firma bu teknoloji harikası hizmet sayesinde müşteri potansiyelinde büyük artışlar sağlamış durumdadır. Müşterilerinin taleplerine ve ihtiyaçlarına çok hızlı ulaşım sağlamakta olan firma elemanları alım, satımları çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirmekteler. Firma tarafından tek tek ayrılmakta olan hurdalar ise birçok sektörde hammadde olarak kullanılmak üzere hazırlanmaktalar.                                                                       

 

İşe kendi çevremizle başlayarak yaşamış olduğumuz ülkeyi kurtarma imkânına sahip olduğumuz geri dönüşüm sayesinde geleceğimize kalıcı ve etkili yatırımlar yapmaktayız. Çocuklarımızın yaşayacağı temiz ve sağlıklı bir çevre için atıklarımızı gerekli yerlere koyarak firmalara ulaşmalarını sağlamalıyız. Çocuklarımızı bunun bilincinde yetiştirerek daha bilinçli ve ekonomik olarak daha güçlü bir ülkeye sahip olabileceğimizi de unutmamız lazım. Bu konuda oldukça geniş alanlarla çalışmakta olan Sefaköy hurdacılar nerede olursanız olun hurdalarınızın alım ve satımlarını sizlerin istediği zamanlarda gerçekleştirmektedir. Firmamız Küçükçekmece Hurdacılar olarakta hizmet vermektedir.