HİZMETLERİMİZ

Yenibosna Hurdacılar

Yenibosna Hurdacılar

Uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti ve en iyi hurda fiyatlarını sunan Yenibosna Hurdacılar atıklarınızı yerinden teslim almaktadır. Ürünlere değerinde nakit verilir.

 

 

Yenibosna Hurdacılar

Uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti ve en iyi hurda fiyatlarını sunan Yenibosna Hurdacılar atıklarınızı yerinden teslim almaktadır. Ürünlere değerinde nakit verilir.

 


    Başta hurda metal olmak üzere tüm geri dönüşüm ihtiyacınız konusunda uzman kadrosu ile hizmetinizdedir. Yenibosna Hurdacılar olarak geri dönüşüm için alınan malzemeler; hurda demir, hurda plastik, kablo, bakır, alüminyum, krom, nikel, kalay ve çinkodur. Kâğıt ve metal hurdaları her zaman en çok talep gören hurda çeşitleridir.  Kendi ekip ve taşıma olanakları ile hurdalarınızı yerinden alan Yenibosna Hurdacılar geri dönüşüm işlemlerini yapmaktadır. İnşaat, fabrika yıkım ve bozum işleri, parçalama, söküm ve taşıma işlerini gerçekleştirmektedir. Her türlü kablo hurdaları son teknoloji aletlerle soyma ve kırma işlemleri yapılarak geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Çevreye ve doğaya zarar verecek her madde yerinden alınarak geri dönüşüme sunulmakta ve ekonomiye kazanç sağlanmaktadır. İstanbul içi tüm ilçelere hizmet verilmektedir. Çevre ve atık yönetimi açısından en önemli konu hurda ve hurdacılıktır. Hurdacılık geri kazanım sisteminin ilk basamağı olarak büyük önem taşımaktadır. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmiş olan ülkelerde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Hurda haline gelmiş atıklar farklı ürünlere dönüştürülerek ekonomiye tekrar kazandırılır. Son yıllarda elektronik eşya ve bilgisayar hurdası da çok ilgi görmektedir. Atıkların önemli bir miktarı geri dönüştürülerek yeniden kullanılabilir malzemeler yapılmaktadır. Metallerin geri kazandırılması için harcanan enerji, metallerin madenlerden çıkarılma aşamasında harcanan enerjiden daha azdır. Bu durum da enerji tasarrufuna yol açmaktadır. Tabii kaynaklar sınırsız değildir ve dikkatli kullanılmadıklarında tükenecekleri ortadadır.

 


    Gelişmiş ya da gelişmekte olan ülkelerin tabii kaynakların israfına son vermeleri, ekonomik değeri olan maddeleri geri kazanım veya tekrar kullanım yöntemlerini araştırmaları ve uygulamaları gerekmektedir. Firmamız Sefaköy Hurdacılar olarakta hizmet vermektedir.